ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA
.

AGROKLIMA Smolenice. Našim nosným programom sú návrhy atypických klimatizačných a výhrevných systémov na dodatočnú montáž pre vozidlá v ktorých nie sú od výroby tieto zariadenia zakomponované, alebo sa ani neuvažovalo o ich zabudovaní pri sériovej výrobe vozidla.

ZASIELANIE NOVINIEK E-MAILOM

Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na našej stránke a budete pravidelne dostávať aktuálne novinky o našich službách.


Ďakujeme za prejavenú dôveru.
ODBER NOVINIEK
Slovak Czech English German Polish

ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNY, DEFA

ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNYKompletná súprava DEFA Warm Up slúži na zohriatie motora, vykúrenie kabíny a dobitie akumulátora vozidla počas zimných mesiacov. Systém sa napája štandardnou zásuvkou na sieť 230 V/50 Hz. Používaním DEFA Warm Up sa podstatne znižuje opotrebenie motora pri zimných štartoch, znižuje spotreba PHM, menej sa zaťažuje životné prostredie, vykúri auto pred jazdou, odmrazí okná.

 


ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNYSystém obsahuje tieto hlavné komponenty : element predohrevu motora ( špirála), elektronické ovládanie s displejom, nabíjačku akumulátora, ventilátor vykurovania kabíny, prepojovacie káble, sieťovú prípojku, externý teplotný senzor.

ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNYNa želanie je možné skombinovať iba niektoré žiadané moduly systému DEFA Warm Up a tak vyskladať akúkoľvek konfiguráciu.


ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNYOvládanie umožňuje riadenie systému v štyroch rôznych režimoch. Okrem iných je k dispozícii aj plno automatický režim, keď sa presný čas aktivácie vyhrievania stanovuje automaticky v závislosti od vonkajšej teploty nameranej externým teplotným senzorom. Okrem samotného riadenia poskytuje ovládanie aj údaje - presný čas, napätie v el. okruhu vozidla, externú teplotu a upozornenie na vznik možnej námrazy na vozovke.

 

ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNYElement predohrevu motora sa umiestňuje do bloku motora, na blok motora, alebo do chladiaceho okruhu motora. Pre vzduchom chladené motory ponúka DEFA špeciálne špirály, ktoré zohrievajú motorový olej. Výrobný sortiment zahŕňa asi 200 rôznych elementov, pomocou ktorých je možné pokryť viac   
ako 700 aplikácií vrátane rôznych pracovných a poľnohosp. strojov.


ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNY Vnútorný ventilátor s výkonom 1400 W, alebo 2000 W slúži na vykúrenie kabíny a
 následné rozmrazenie okien. Je možné ho umiestniť pod prístrojovú dosku, na bok
 stredovej konzoly, alebo na iné vhodné miesto tak, aby v interiéry nepôsobil rušivo
 z estetického hľadiska. Ventilátor je vybavený štandardnou elektrickou zástrčkou 
 čo rozširuje jeho možnosti použitia po vybratí z vozidla.


ELEKTRICKÝ PREDOHREV MOTORA A KABÍNYNabíjačka akumulátora sa aktivuje automaticky ihneď po pripojení na el. sieť. Takéto dobíjanie je vhodné najmä v zimných mesiacoch, kedy sú na akumulátor kladené vyššie nároky a kvôli nízkym teplotám stráca svoju kapacitu. Nabíjačka zabezpečí vždy plné nabitie akumulátora.

 

 

 

 

 


 

MOBILNÉ KLIMATIZAČNÉ SYSTÉMY

KLIMATIZAČNÉ SYSTÉMY

VENTILÁTORY SPAL

VENTILÁTORY SPAN

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍ

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍ

KOMPONENTY - ESHOP

KOMPONENTY - ESHOP

ELEKTRICKÝ PREDOHREV

ELEKTRICKÝ PREDOHREV

AKCIOVÉ PONUKY

AKCIOVÉ PONUKY

COOKIES SÚHLAS

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím