SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍ
.

AGROKLIMA Smolenice. Našim nosným programom sú návrhy atypických klimatizačných a výhrevných systémov na dodatočnú montáž pre vozidlá v ktorých nie sú od výroby tieto zariadenia zakomponované, alebo sa ani neuvažovalo o ich zabudovaní pri sériovej výrobe vozidla.

ZASIELANIE NOVINIEK E-MAILOM

Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na našej stránke a budete pravidelne dostávať aktuálne novinky o našich službách.


Ďakujeme za prejavenú dôveru.
ODBER NOVINIEK
Slovak Czech English German Polish

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍ

Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis klimatizačného zariadenia a súvisiacich činností. Spoločnosť má tím servisných technikov, ktorí zabezpečujú servis v rámci celej SR.


SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍPonúkané služby zahŕňajú najmä:

  • pravidelný záručný a pozáručný servis,
  • meranie hodnôt (teplota, tlak, vlhkosť, hluk, prietok a množstvo vzduchu a pod.),
  • kontrolu chladiva
  • poradenskú činnosť.


Klimatizačné a vzduchotechnické jednotky sú veľmi vyspelé zariadenia, a aby sa dosiahla čo najvyššieho výkonnostného efektu a dlhej životnosti je dôležitá jeho čistota a pravidelná údržba.

Klimatizácia vyžaduje pravidelnú a preventívnu kontrolu jednotlivých súčastí (ventilátor, motor, kondenzátor atď.), Množstva a kvality potrebného plniva (chladivo, olej). Rovnako tak je dôležitá kontrola vhodného nastavenia funkcií na dosiahnutie správnej miery efektivity chladiaceho zariadenia.

Servisné prehliadky by mali byť vykonávané v závislosti na čase prevádzky zariadenia a jeho umiestnenie. V prípade nepretržitej prevádzky v prašnom prostredí odporúčame vykonávať periodické kontroly a údržbu.

Pri zaneseniu kondenzátora prachom alebo peľom je znemožnený priechod vzduchu alebo vody a je tým obmedzená jeho účinnosť. Čistenie sa vykonáva tlakovou vodou jedenkrát ročne na jar alebo v lete podľa potreby a miery zanesenia.

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍPokiaľ nie je vzduchotechnické a klimatizačné zariadenia odborne servisované v pravidelných intervaloch, dochádza k prudkému zníženiu účinnosti, vyšším nákladom na prevádzku a zníženie životnosti zariadenia.

Ako už bolo opísané vyššie, našou hlavnou činnosťou je montáž, servis, plnenie a vôbec kompletné údržba klimatizácie a vzduchotechniky. Jednou vecou je správna a kvalitné inštalácia a druhou - pre nás prvoradý význam - udržiavanie týchto zariadení v perfektnom funčnom a hygienickom stave.

Je pre nás veľmi dôležité, aby Vaše zariadenie fungovalo správne. Nejde iba o Váš pocit pohody. Ide predovšetkým o Vaše zdravie. Len správne funkčná a čistá jednotka Vám dokáže vytvoriť čisté a tepelne pohodlné prostredie. Z tohto hľadiska je vhodné - a predovšetkým dôležité - vykonávať pravidelnú údržbu klimatizačných a vzduchotechnických zariadení. Aby sme dosiahli požadovaného výsledku a kvality, zamestnávame kvalifikovaných zamestnancov, pre ktorých je Vaše zdravie, bezpečie a pohoda prioritou.

 


 

MOBILNÉ KLIMATIZAČNÉ SYSTÉMY

KLIMATIZAČNÉ SYSTÉMY

VENTILÁTORY SPAL

VENTILÁTORY SPAN

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍ

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIÍ

KOMPONENTY - ESHOP

KOMPONENTY - ESHOP

ELEKTRICKÝ PREDOHREV

ELEKTRICKÝ PREDOHREV

AKCIOVÉ PONUKY

AKCIOVÉ PONUKY

COOKIES SÚHLAS

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím